Decoupage i scrapbooking hobbystycznie i na zamówienie
baner Galeria miniART
Blog > Komentarze do wpisu
Maroko - 4/4 :)

Nadszedł czas finału.
Przyznam się, że momentami miałam już tego maroka serdecznie dosyć, miałam ochotę cisnąć go w kąt i zapomnioeć o nim na wieki. Ale - cierpliwość jest cnotą, a z braku innych, tę chociaż w sobie pielęgnować wypada.
Zjechały z warsztatu ostatnie stroniczki - wspomnienie o wielbłądowej wyprawie po Agadirze:

Ciąg dalszy wyprawy po marokańskich straganach - tym razem ziarenka i przyprawy :)

Moje ukochane zdjęcie ze śpiącym wielbłądem - wypatrzonym u podnóża khazby w Agadirze. Był tak urokliwy, że wpatrywałam sie w niego z rozdziawioną paszczęką ;D

Kolejne wspomnienie z As Sawiry - tym razem urzekły mnie obdrapane ściany i wściekle niebieskie okiennice :)

 

I na koniec najlepsze zdjecie całej wyprawy - to, co jest za naszymi plecami, to mur z wymalowanymi miejscami na ogłoszenia wyborcze - w jednej z zapadłych marokańskich wiosek. Na tym niewielkim skrawku muru kandydat musi zaprezentować swój plan, hasła wyborcze, cokolwiek - i to zarówno farbą, jak i kredą czy też - jeśli go stać - może tu powiesić swoje plakaty.
Nie mogliśmy przepuścić takiej okazji :) Pamiatkowe zdjecie z naszym poznanym na wycieczce kumplem, Marcinem :*I na koniec oczywiście okładka tego stojącego albumiku. Zajął już swoje należne miejsce w naszym afrykańskim dużym pokoju i nawet nieźle się prezentuje :) Straszny z niego grubas :)


I to tyle...ufffffffffff. Skończone :) Mam dosyć gorących klimatów na dosyć długi czas..chyba :)

Finally - all the pages from my standing album from our trip to Morocco are finished! The album's got 20 pages, so it's rather fat and extremely colourful... But so is the Marroco :)

 

poniedziałek, 21 lipca 2008, lady_finnabair

Polecane wpisy

  • Maroko 2/4

    Faza marokańska trwa :) Tym razem zabieram was w podróż po marokańskich bazarach - sukach, gdzie kolorowe przyprawy i barwniki tworzą przyciagające oko kolorow

  • Maroko 1/4

    Maroko. Niewielkie państwo u samych wrót Sahary z jednej strony, a brzegiem Atlantyku z drugiej. Jest tu spuścizna historii, z której pozostały antyczne wykop

  • Jabłka na czereśni

    W życiu każdego przychodzi moment, kiedy dochodzi do wniosku, że trzeba pomyśleć trochę o sobie. Wydarzenia ostatnich dni skłoniły mnie trochę ku tym wnioskom.

Komentarze
2008/07/21 15:58:04
całość jest rewelacyjna ! :)
-
fryne.pl
2008/07/21 16:04:33
tym razem najbardziej kocham chyba okładkę - LEPIEJ JEJ NIE MOGŁAŚ WYBRAĆ. Skąd Ty masz takie cuda????

Masz świetne oko (i rękę) do tych klimatów!!!!

No to teraz co? Irlandia??? Już mrumram na te zieleniości :P
-
Gość: uhk, *.eranet.pl
2008/07/21 18:31:31
Ano to prawda z tą okładką. Idealna do tego albumu, zresztą całośc sie prezentuje bardzo okazale, do zmacania przy najbliższej okazji!!!!!!! Super wypas. Czółko w dół!
-
moniq75k
2008/07/22 09:01:43
Trening cierpliwości dał rewelacyjny efekt końcowy (hahaha - choć stwierdzenie, że to Twa jedyna cnota to lekka kokieteria). Całość jest barwna jak ten targ przypraw na jednym ze zdjęć. Och - Twoje ostatnie prace z orientem w tle są zachwycające !!!!
-
inga34
2008/07/22 09:44:04
Pięknie jest, wysiłek się opłacił!!!!
Mnie ten wielbłąd (tzn. fota wielbłąda) też zauroczył!!! A najbardziej ta wyborcza fota mi się spodobała i zainteresowała - dzięki za objaśnienie :)/Bea
-
2008/07/22 19:07:58
Jejuuuuuuuuu ależ pikny wspominkowy album.. teraz to ja siedze z rozdziawioną paszczą i wchłaniam łapczywie każdy element .. wiec uwaga!
-
2008/07/25 00:30:03
Jedne z najpiękniejszych albumów jakie kiedykolwiek widziałam! Cudo!
-
Gość: Ula, *.neoplus.adsl.tpnet.pl
2010/06/20 10:00:30
A ja tu przypadkiem trafiłam i nie wiedziałam gdzie się wpisać...Tu wszystko jest cudne i Ty jesteś cudna, że takie cudne rzeczy robisz.Ja od kilku lat robię kartki (ale po obejrzeniu Twoich cudów- moje już mi się nie podobają). Najbardziej podobają mi się Twoje albumiki i to, że używasz guzików i trybików.Pozdrawiam słonecznie ! Ula
Mój skromny blog : moc-zyczen.blog.onet.pl